www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Overené informácie sú najlepšie

Práca luxusnej spoločníčky je opradená rôznymi mýtami a nepresnosťami. Aj na slovenskom internete nájdete veľa bulvárnych príbehov a pikantných informácií ktoré majú za účel dosiahnuť iba jediné a to vysokú návštevnosť daného online média. To ale iba prispieva k šíreniu nepravdivých a skreslených informácií. Ak Vás zaujímajú informácie z prvej ruky tak zdrojom musí byť seriózna agentúra pre spoločníčky.

Overené informácie sú najlepšie
Overené informácie sú najlepšie (Foto: spolocnicka.info)

Takéto informácie nájdete na webe spolocnicka.info Či už sa chcete iba zorientovať v problematike, alebo naozaj reálne uvažujete o takejto kariére, v tomto prípade nebudete ľutovať. Samotnú agentúru založili a prevádzkujú dve bývalé spoločníčky, to znamená že informácie sú overené a reálne. Základné informácie sú k dispozícii na webe, prípadne v anglickej verzii je k dispozícii aj web www.vip-slovakia-bratislava.com

Všeobecne platí že zahraničných klientov majú na starosti luxusné spoločníčky. Naopak pre domácu klientelu sa ustálil pre dievčatá výraz vip spoločníčka. Pre bližšie informácie a zodpovedanie všetkých otázok je ale najlepšie osobné stretnutie. Stačí zavolať do agentúry a dohodnúť si termín. V príjemnom prostredí na káve sa dozviete všetko čo Vás zaujíma o jednej zo zakladateliek. Preto neváhajte a obráťte sa na profesionálov.

Text:PR