www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Výhody AliExpressu a 3 tipy, ako ušetriť ešte viac

Nakupovanie cez internet hrá má veľkú budúcnosť. Už dnes je jasný trend toho, ako sa nakupovanie z kamenných obchodov presúva na internet. Nakupovanie cez internet pomáha zákazníkom ušetriť nemalé peniaze. Okrem peňazí šetrí aj čas a čas sú peniaze.

Prečo nakupovanie v čínskych obchodoch

Ponuka tovaru z čínskych obchodov je širšia a často aj za lepšie ceny. Poznáme staré známe: „všetko je z Číny“, slovné spojenie „Made in China“ je snáď na všetkom. Zrejme aj to je dôvod, že u nich to musí byť naozaj lacné, nech sa už jedná o čokoľvek. Najrozšírenejším obchodom pre nákup z Číny na Slovensku, ale nielen u nás je eshop AliExpress, na ktorom si môžete kúpiť všetko po čom túžite.

Výhody obchodu AliExpress

Internetový obchod AliExpress ponúka množstvo sortimentu. Dodanie je oproti iným čínskym obchodom pomerne rýchlo. Často si môžete zvoliť dodanie zo skladu, ktorý je k nám bližšie a dobu dodania to výrazne skráti. Nákup na AliExpresse to je garancia na celý nákup ako na dodanie, tak na samotný zakúpený tovar. Ak nie ste spokojný, tovar nebol doručený v stanovenom termíne alebo prišiel poškodený, stačí sa ozvať do obchodu.

Peniaze alebo nový tovar? AliExpress vyrieši každú sťažnosť alebo reklamáciu podľa vašich požiadaviek tak, aby ste boli s nákupom v každom prípade spokojný. AliExpress ponúka produkty porovnateľnej kvality ako mnohé slovenské portály, ale výber je celosvetový. Väčšina výrobcov bojuje o zákazníkov práve cenou.

Výhody obchodu AliExpress
AliExpress to je garancia vrátenia peňazí a doprava zadarmo

Využite dopravu zadarmo

Pri nákupe cez internet oproti nakupovaniu v kamenných predajniach môžete ušetriť nemalé peniaze. Ušetriť môžete na poštovnom, často sa na eshope nachádza tovar v akčných cenách nižších ako v kamenných predajniach a to všetko s dopravou zadarmo. Je to ďalší spôsob, ako výrazne ušetriť. Mnohé eshopy u nás ponúkajú pri nákupe nad určitú sumu dopravu zdarma, no z Číny to ponúka snáď každý. Z čínsnych obchodov je často doprava zdarma, pretože sa jedná o vládnu dotáciu – podporu exportu od štátu.

Vernostný systém

Eshop AliExpress podporuje ďalšie nákupy práve zbieraním vernostných bodov. Tie získavate za každý nákup. Následne si ich ako zákazník môžete uplatniť ako zľavu z ďalśieho nákupu na určitý tovar a podobne. Ďalšie zľavy dostávate aj na email.

Zľavové kupóny AliExpress

Z týchto výborných nízkych cien, ktoré obchod ponúka, si môžete uplatniť ešte zľavové kupóny. Môže sa jedná o výpredaje, zľavy a akcie až do výšky 90% na vybraný sortiment, dopravu zadarmo alebo zľavový kód na zľavu v určitej výške zväčša na konkrétny tovar. Portál na zľavové kupóny KuponyZdarma.sk tieto rôzne zľavy v podobe kupónov pre nás hľadá a zobrazuje na svojich stránkach. Z tejto stránky sa preklikáte priamo k najvýhodnejším cenám.

Existuje niekoľko spôsobov ako znížiť vašu konečnú cenu, čo najviac. Jedným zo spôsobov sú zľavové kódy, vďaka ktorým ušetríte na mnohých e-shopoch. Často sa viažu ku konkrétnemu produktu alebo len k nákupu cez konkrétny eshop. Preto nezabudnite pred nákupom pozrieť zľavy na KuponyZdarma.sk, ich kupóny, zľavové kódy a akcie. Takto môžete šetriť pri každom nákupe cez internet a to a v stovkách ďalších obchodoch, nielen čínskych, ale aj slovenských.