www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Bývate v Trnave a okolí? Navrhnite si interiérové dvere na mieru!

Účesy na mieru, zuby na mieru, sedačky na mieru… Dalo by sa toho menovať veľmi veľa a určite by sme nevynechali ani interiérové dvere, pri ktorých si volíme nielen materiálové prevedenie, ale aj ozdobné prvky či kovanie.

Bývate v Trnave a okolí? Navrhnite si interiérové dvere na mieru!
Bývate v Trnave a okolí? Navrhnite si interiérové dvere na mieru! (Foto: PR)

Dvere sú našou vizitkou

Je to tak. Nehovoríme len o tom, že dvere by mali byť vždy čisté, aby sme sa nebáli dotknúť sa ich. Sklo či drevené prvky interiérových dverí by nemali byť plné odtlačkov dlaní či dokonca stôp od jedla. Druhá vec je, že by nemali vyzerať ešte ako z minulého storočia. Rustikálne prvky sú povolené, keď sú však interiérové dvere samá odrenina či už neplnia svoju funkciu správne, pretože sa používajú mnohé roky, nastal ten správny čas vymeniť ich za nové. Dvere, ktoré sa dajú bez zbytočného hluku a námahy ľahko otvoriť a zatvoriť, dvere, ktoré sú schopné izolovať hluk či pachy, alebo pokojne aj dvere, ktoré domácnosť ochránia pred požiarom. Nechajte si záležať na dizajne vašich interiérových dverí, sú súčasťou vášho bytového vybavenia rovnako ako nábytok či podlahy. Mali by s nimi efektne ladiť a druhým dokazovať, že máte vkus a zmysel pre detail.

Kvalitné interiérové dvere v okolí Trnavy

Aby ste našli tie najlepšie interiérové dvere, nemusíte utekať na kraj sveta, ako to občas platí v rozprávkach. Úplne stačí zájsť do Špačiniec pri Trnave, a tam nájdete toľko rôznych modelov dverí a katalógov, že si ľahko vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Odborníci vám vysvetlia, kedy je lepšie voliť laminátové a kedy fóliované dvere, príp. kde najlepšie vyniknú moderne celosklenené dvere. Pri výbere interiérových dverí zohľadnite, ako často sa budú používať, či máte v rodine zvieratká alebo malé deti, príp. či dvere nebudú vystavené priveľkej vlhkosti. Pri voľbe vhodného profilu dverí buďte tiež praktickí. Niekde sa sklo hodí, inde vám na dverách môže prekážať. Interiérové dvere je najlepšie vyberať osobne, aby ste mohli vyskúšať dverové kovanie. Je dôležité, aby vám kľučka či tzv. guľa sadli presne do ruky. V Lupacentrum pri Trnave vás už čakajú so svojou širokou ponukou.

Text:PR