www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Vyskúšajte moderné otváracie mechanizmy do zásuviek a skriniek

Úložné priestory v moderných bytoch nájdete v rôznych podobách. Skrinky so zásuvkami a skrine s dverami otváranými vodorovne sú tradičnými riešeniami. Avšak kvôli lepšiemu využitiu priestoru sa častejšie objavujú skrinky vy výške so zvislým otváraním. Práve na predaj otváracích mechanizmov do skriniek rôznych typov sa zameriava spoločnosť FP interier.

Vyskúšajte moderné otváracie mechanizmy do zásuviek a skriniek
Vyskúšajte moderné otváracie mechanizmy do zásuviek a skriniek (Foto: unsplash.com)

Závesné mechanizmy na otváranie skriniek uľahčia ich použitie

Hlavne do kuchýň sa často montujú skrinky zavesené nad kuchynskou linkou, pri ktorých je otváranie dverí vo zvislom smere praktickejšie. Tento typ úložného priestoru si ale vyžaduje použitie špeciálneho mechanizmu, ktorý dvere po zdvihnutí bezpečne udrží otvorené a pri zatváraní zabezpečí plynulé dovretie. Kvalitné spracovanie mechanizmov v nových kovaniach BLUM vám zaručí bezpečnosť, kvalitu a dlhú výdrž rôznych typov otváracích mechanizmov na skrinky nad úrovňou hlavy.

Výsuvné mechanizmy na zásuvky sa postarajú o pohodlie

V domácnosti je otváranie zásuviek bežnou súčasťou každého dňa. Aby ste sa vyhli neustálemu búchaniu zásuviek pri dovieraní a nepríjemným zvukom počas zatvárania, použite kovania HETTICH. Ich kvalitné spracovanie nájdete v rôznych štýloch, aby vyhovovali vašim potrebám aj interiéru. V ponuke nájdete mechanizmy s klasickým vysúvaním, s vysunutím po stlačení, ale aj s tlmením. Pri ich výbere ale treba dávať pozor na maximálnu nosnosť, aby doma nedošlo k nehode.

Vďaka kovaniam BLUM a HETTICH sa úložné priestory vo vašej domácnosti budú otvárať a zatvárať plynule a potichu. Ich kvalita zabezpečí, že si každú zásuvku a dvierka budete vedieť presne prispôsobiť vašim potrebám.

Text:PR