www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Inšpirácie a rady pre moderné kuchyne

V moderných kuchyniach prevládajú kuchynské linky s minimalistickými líniami a lesklým povrchom. Mnoho ľudí ostáva pri tradičných kuchynským linkách. Vzhľad prírodného dreva, kameň alebo kovu je stále obľúbený a vyhľadávaný. Veľmi praktický je ostrovček v kuchyni, rovnako ako rohové skrinky, ktoré napomáhajú využiť maximálne každý priestor.

Inšpirácie a rady pre moderné kuchyne
Inšpirácie a rady pre moderné kuchyne

Dnes sú moderné aj netradičné prevedenia a kombinácie, ako napríklad zosúladenie požiadaviek na praktickú kuchyňu s veľkým priestorom doplnenú o najrôznejšie police a skrinky. Tie môžu kopírovať druh materiálu zvyšku kuchyne alebo „ísť vlastnou cestou“. Pri moderných kuchyniach nájdeme v jej zostavách palety, kovové skrine, najrôznejšie policové systémy, materiály ako kameň, sklo a veľa iných.

Prečo kuchyňa na mieru

Súčasťou kuchynských liniek na mieru sú aj rímsy, osvetľovacie rampy, stoly, barové pulty, ktoré spríjemňujú varenie a voľný čas v kuchyni. Pri kúpe už hotového kompletu je toto len pri máloktorej ponuke. Kuchynské linky obsahujú spodné kuchynské skrinky (soklové zásuvky), horné kuchynské skrinky aj pracovnú dosku. Soklové zásuvky splývajú s kuchynskou linkou a nepôsobia rušivo, dnes sú čoraz obľúbenejšie, aj keď prakticky sa zdá, že vhodnejšie sú madlá na zásuvkách a skrinkách.

Modely kuchýň na mieru ponúka mnoho firiem. Kvalitné a dôveryhodné firmy ponúkajú zameranie, návrh kuchyne na mieru bez poplatku, 3D vizualizáciu, montáž a doživotný servis kuchýň je pre dôveryhodnú firmu samozrejmosťou. Rovnako ponúka poradenstvo pri výbere kvalitných a cenovo dostupných kuchynských spotrebičov. Súčasťou služby je odborná montáž spotrebičov, tá môže byť súčasť ceny alebo si je za ňu nutné priplatiť, to v každom prípade odporúčame.