www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Inteligentná domácnosť: aby sa sen stal skutočnosťou

Stále sa za niečím náhlime a život nám akosi preteká pomedzi prsty. Na pleciach máme toho poriadne veľa naloženého a potom sa čudujeme, kde sa berie toľko stresu, nestíhania, chorôb a trápení. Predstavte si, že by ste sa už nemuseli vôbec náhliť a mali by sme plno času na svoje koníčky a rodinu.

Inteligentná domácnosť: aby sa sen stal skutočnosťou
Inteligentná domácnosť: aby sa sen stal skutočnosťou (Foto: PR)

Nový život vďaka inteligentnej domácnosti

S inteligentnou domácnosťou je toto všetko naozaj možné. Už z názvu vyplýva, že ide o super vypracovaný systém, ktorý dokáže váš domov riadiť za vás. Je to sluha i „anjel strážny“ v jednom. Znie to ako z nejakého fantasy filmu? Verte však, že dnes je možné žiť naplno. Dá sa skĺbiť práca, zábava aj rodina a inteligentná domácnosť vám v tom pomôže. Pýtate sa – ako?

Veľmi jednoduché smart riešenie

Predstavte si, že už viac nebudete vy tí, ktorí musia na všetko myslieť a neustále počítať, kalkulovať a zaznamenávať. Sú rodiny, kde sa takto bežne funguje. Jeden z partnerov si vezme na starosť celý rodinný rozpočet a každý mesiac sa hrá na účtovníka. Ráta a ráta, premýšľa, húta, ako by to bolo najlepšie budúci mesiac urobiť, aby ostalo čím viac úspor na príjemnejšie veci, než ako len na vyplatenie mesačnej réžie a spotreby. Inteligentná domácnosť je váš rozum v hrsti.

Fibaro pracuje za vás

Jedna riadiaca jednotka má na starosti chod vašej domácnosti. Vy si tak môžete svoj voľný čas vychutnávať efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Inteligentná domácnosť Fibaro – to nie je len súbor spotreby a prehľadné rozpisy. Máte možnosť porovnávať mesiace a lepšie sa tak pripravíte na prípadné nečakané výdavky, ktoré sú podľa sezóny a ročného obdobia vždy o niečo vyššie. Poznáte to. V lete je to najmä väčšia spotreba vody a v zime zas plynu alebo elektriny.

Okrem toho získate pohodlie

Zhrňme si to. S inteligentnou domácnosťou teda ušetríte čas, peniaze a získate aj komfortné bývanie hraničiace priam s luxusom. Veď kto sa môže pochváliť tým, že doma vypne/zapne svetlo už cestou z práce/do práce? Alebo si predstavte situáciu, že ste kdesi na dovolenke a smartfón vás upozorní pomocou aplikácie, že u vás doma kvapká kohútik. Pomocou inteligentnej domácnosti a jej riadiacej jednotky jedným kliknutím odstavíte vodu a problém je vyriešený. S ním aj kopa starostí, ktoré sa spája s prípadným vytopením kúpeľne. Brr.

Text:PR