www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Pauza? Zájdite si na obedové menu v Trenčíne! Obedvmeste.sk vám poradí

Nič nie je lepšie, ako vychutnávať si svoje obľúbené jedlo vo svojej obľúbenej reštaurácii. Chvíľa, ktorá patrí iba nám a kde zbytočné myšlienky vôbec nemajú miesto. Keď papkáme, vychutnávajme si každé sústo. Veď si to zaslúžime.

Pauza? Zájdite si na obedové menu v Trenčíne! Obedvmeste.sk vám poradí
Pauza? Zájdite si na obedové menu v Trenčíne! Obedvmeste.sk vám poradí (Foto: PR)

Iba s plným žalúdkom sme pripravení čeliť výzvam dňa

Nielen hladný chlap je na nevydržanie, platí to rovnako aj u žien. Keď sme hladní, bývame podráždení, náladoví a nič sa nám nedarí. Myslíme iba na jedno jediné – a to poriadne sa najesť. S každým jedným zahryznutím sa tak dostáva do nášho tela všetko potrebné k ďalšiemu fungovaniu. Či už máme na mysli to fyzické, alebo duševné. Nová energia, ktorá nás nielen zasýti, ale aj pozdvihne náladu, privolá pocity šťastia a tie správne myšlienky.

Veď aj také malé dieťa, ktoré len plače a plače – signalizuje, že mu čosi chýba. Obvykle to je práve dobré jedlo, ktoré mu aspoň na chvíľu „zavrie ústa“. Tak samozrejmá, ale veľkolepá vec!

Obedové menu v Trenčíne – to je kvalita a čerstvosť každý deň

Náš jedálniček by mal byť pestrý a strava vyvážená. Iba tak totiž dáme svojmu telu všetko, čo si nepriamo pýta. Hoci sú to formulky, ktoré počúvame príliš často a informácie o stravovaní sa na nás valia z každej strany, no aj napriek tomu im nepripisujeme žiadny, alebo len malý význam. Zvyčajne sme radi, ak do seba vôbec niečo nahádžeme – cestou do práce, z práce, pri šoférovaní, niekedy aj počas pracovnej činnosti. Nie je to smutné?

Rituál stravovania je predsa čosi ako obrad. Aj keď znie toto slovo príliš „kostolne“, avšak zamyslime sa nad tým, aká veľká vec to je! Všetko, čo „vložíme“ do nášho bruška – to v ňom aj ostane a bude v našom tráviacom trakte vykonávať určité procesy, ale aj zmeny v našom tele. Od toho potom závisí naše zdravie, množstvo energie, ale aj nálada a celkový zdravý psychický stav. Takže dobré jedlo a ak je ešte aj zdravé – to je základom dlhého a šťastného života.

Obedvmeste.sk vám ponúka veľa možností, kde môžete vo svojom meste chodiť vykonávať tieto „rituály“. Nenoste si jedlo z domu a vychutnajte si čerstvosť každý deň. Počas vašej obedovej prestávky si choďte do ulíc prevetrať hlavu a vychutnať obedové menu v Trenčíne. Denne sa vám tak dostane porcia všetkého, čo máte radi. Polievka a teplá strava sú prvý krok ku zdraviu. A hlavne – neponáhľajte sa. Vychutnávajte.

Text:PR