www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Personálny management ako kľúč k rozvoju firmy

Riadenie ľudských zdrojov, alebo personálny management nie je len oddelenie vo firme, ktoré by malo prijímať zamestnancov, vymýšľať interné podujatia, či vykonávať administratívu. Personalista by mal byť človek, ktorý vďaka premyslenej stratégii nastavuje kľúčové kroky a opatrenia, vďaka ktorým sa firma odlíši od konkurencia a uspeje v biznise.

Personálny management ako kľúč k rozvoju firmy
(zdroj:unaplash.com)

Personálny manažment má veľa úskalí, ktoré ak si firma, alebo jednotlivec dobre nastaví a pochopí, bude vedieť jednoducho prijímať strategické rozhodnutia.

Práve dôležitosť ľudských zdrojov si uvedomujú aj na Cambridge Business School, kde ponúka špecifický MBA program Personálny management, kde vzdelávajú manažérov, podnikateľov, HR špecialistov, či iných pracovníkov, ktorí chcú získať cenné skúsenosti s riadením ľudských zdrojov.

MBA Personálny management je jednoročný profesijne orientovaný program, ktorého cieľom je poskytnúť nielen teoretické, ale najmä praktické poznatky a skúsenosti s personálnym managementom. Štúdium sa zameriava v študijných moduloch na právne aspekty, problematiku riadenia ľudí, odmeňovanie, ale ponúka aj vhľad do psychológie.

Štúdium MBA v programe Personálny management je rozdelené na 2 semestre, kedy študenti môžu daný program študovať v plnohodnotnom online variante, alebo v kombinovanej forme, počas ktorých čakajú štyri celodenné semináre. Mimo fyzických seminárov prebieha štúdium následne online formou, ktorá poskytuje časovú flexibilitu. Študent tak môže pokojne pracovať, podnikať, venovať sa svojim aktivitám a študovať v čase, ktorý vyhovuje jeho potrebám. Bez stresu, časového nátlaku, pohodlne kdekoľvek a kedykoľvek, vďaka e-learningu. Platforma umožňuje mať štúdium, podklady a knižnicu neustále vo svojom telefóne, či notebooku. Celým štúdiom prevádza kvalifikovaný tím lektorov v zložení z odborníkov z praxe, učiteľov, konzultantov a profesionálov, ktorí nielen vedú semináre, ale rovnako sú k dispozícii aj pre individuálne konzultácie.

Pokiaľ sa chcete rozvíjať v oblasti personalistiky, alebo by ste chceli nastaviť kvalitnú stratégiu a potrebujete viac poznatkov, štúdium MBA v programe Personálny management je to pravé, čo potrebujete. Zistite viac o MBA štúdiu a jeho benefitoch na www.cambschool.sk.

Komerčný článok