www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Pohodlná preprava na letisko do Viedne

V prípade že sa chystáte do zahraničia a Vaša cesta začína na Viedenskom letisku na Schwechate musíte riešiť Vašu dopravu na letisko. Predsa len je to z Bratislavy skoro 50 kilometrov. Existujú viaceré možnosti hromadnej dopravy alebo vlastnej prepravy pomocou osobného auta. Ak ale máte záujem cestovať vo vyššom komforte je tu služba taxi na Schwechat.

Pohodlná preprava na letisko do Viedne
Pohodlná preprava na letisko do Viedne (Foto: unsplash.com)

Prepravu klienti najčastejšie využívajú z Bratislavy ale možné nastúpenie alebo vystúpenie je možné prakticky kdekoľvek na Slovensku. Nezriedka si klienti objednajú prepravu napríklad na stredné Slovensko, kde následne môžu prespať v penzióne Olympia. Na prepravu sú používané nové moderné autá vyššej triedy a vodiči sú skúsení profesionáli. Bezpečnosť je teda na veľmi vysokej úrovni. Ceny sú konečné a je v nich zahrnuté čakanie na zákazníka, storno poplatky ako aj parkovné.

Osobný transfer Bratislava Viedeň je čoraz populárnejší ako kvôli rýchlosti a bezpečnosti, tak aj kvôli cenám. Ponuky v závislosti od nastúpenia sa môžu pohybovať už aj pod päťdesiat Euro za takúto prepravu. Ak ste doteraz jazdili vlastným autom, prípadne vždy zháňali nejakého kamaráta ktorý Vás odvezie tak vyskúšajte aj túto možnosť prepravy.

Text: PR