www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Riešenie, ako predísť predčasnej ejakulácii je jednoduché

Život je vo svojej podstate jedna nádherná udalosť, plná tých najlepších, ale aj menej príjemných dní. K jedným z tých, ktoré ho môžu do značnej miery pokaziť, patria aj rôzne ochorenia. Liečba sexuálnych porúch u mužov nie je žiadnou výnimkou.

Riešenie, ako predísť predčasnej ejakulácii je jednoduché
Riešenie, ako predísť predčasnej ejakulácii je jednoduché (Foto: zlepsenieerekcie.sk)

V súčasnosti sa problém predčasnej ejakulácie vyskytuje približne u 27 % mužov vo veku od 18 – 64 rokov. Prevencia erektilnej dysfunkcie u mužov všetkých vekových kategórií sa pohybuje od 10 do 20 %. A až 30-35 % mužov s erektilnou dysfunkciou trpí v tejto súvislosti s predčasnou ejakuláciou

Muži majú strach

Napriek prevencii tohto ochorenia si až 80 % mužov s predčasnou ejakuláciou neuvedomuje ich diagnózu a pokračuje v nespokojnosti a frustrácii bez toho, aby sa uchýlili k liečbe.

Prvým faktom je, že problémy v intímnej sfére – najmä nadmerne rýchla predčasná ejakulácia u mužov – nie je jednoduchá téma a nie každý sa rozhodne o nej diskutovať s odborníkom. Len minimálne percento z tých, ktorí sa prvýkrát stretli s takýmito ťažkosťami, sa rýchlo rozhodli navštíviť lekára. Problémy s predčasnou ejakuláciou sa ale dajú riešiť a môžete sa o tom presvedčiť aj vy!

Hlavné príčiny predčasnej ejakulácie u mužov

Pre úspešné zvládnutie tejto, pre mnohých, nepríjemnej situácie, je potrebné poznať v prvom rade príčiny vzniku, až potom sa môže prejsť k ich odstráneniu a náprave celej situácie. K tým najčastejším príčinám sa radia:

Primárna predčasná ejakulácia

Je zvyčajne problém, ktorý je známy mužom z ich mladosti. Je to všetko o zvýšenej citlivosti kože penisu, a to najmä v oblasti žaluďa, ale aj iných partiách. U mužov s primárnou formou predčasnej ejakulácie je tiež znížená hladina serotonínu v mozgu, pričom ide často aj ide o genetické alebo vrodené poruchy.

Sekundárna predčasná ejakulácia

Prichádza zasa postupne s pribúdajúcim vekom. Sex je v takýchto situáciách normálny, pričom sa predčasná ejakulácia môže objaviť v nevhodný moment alebo príliš skoro a partnerka nemusí byť plne uspokojená.

Pre mladšie ročníky je predčasná ejakulácia v podstate normálna, no ak sa začne vyskytovať opakovane a partner nedokáže svoju erekciu kontrolovať, môže sa jednať už o sexuálnu poruchu. Príčiny môžu byť organického alebo psychického pôvodu.

Pomôže vám Merlix

Jednou z veľmi dobrých a nenáročných techník je pre mužov masturbovanie pred sexom. Jeho účinok bude potom omnoho lepší a dlhší. Alebo môžete vyskúšať výživový doplnok, ktorého zloženie je pre vaše telo a organizmus absolútne neškodné, pretože ide o produkt založený na prírodnej báze. Nič sa ale nestane, ak budete svoje problémy riešiť aj so svojim urológom, ktorý sa špecializuje aj na tieto poruchy. Veď niekedy môže byť za celou situáciou aj obyčajný zápal močových ciest.

Text:PR