www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Ako vyberať hypoalergénne krmivo pre psov?

Každý z nás, ktorý má doma svojho domáceho maznáčika, môže povedať, že by pre toto stvorenie spravil čokoľvek, hlavne aby mu bolo v našej prítomnosti dobre a príjemne. Domáce zvieratá a hlavne psy sú na našu starostlivosť plne odkázané, takže je len na nás, ako sa o ich život a zdravie postaráme. Jedna z vecí, ktorá vám v tomto smere môžu dobre pomôcť je aj špeciálne krmivo.

Ako vyberať hypoalergénne krmivo pre psov?
Ako vyberať hypoalergénne krmivo pre psov? (Foto: slovakia.husse.com)

Vyriešite ich problémy s prémiovou výživou

Hypoalergénne krmivo je pre psíkov, ktorí majú problémy s trávením a je im v tomto smere potrebné pomôcť. Koncentrácia energie a bielkovín a špeciálne doplnky predchádzajú vzniku nadváhy a chránia ich kĺby. Stabilizujú črevnú mikroflóru a posilňujú imunitný systém.

Dospelé psy trpiace intoleranciou a tráviacimi ťažkosťami potrebujú zasa špeciálnu, ľahko stráviteľnú potravu s optimálnou koncentráciou energie. Kvalitné hypoalergénne krmivo pre psov obsahuje starostlivo vybrané suroviny, ktoré musia prechádzať šetrným spracovaním a uchovávajú si tak svoju kvalitu a prirodzenú chuť.

Mäso a iné zložky použité v krmive sú upravené pre ľahšiu stráviteľnosť. Do hypoalergénneho krmiva sú kvôli ochrane životne dôležitých, ale veľmi citlivých vitamínov pridané látky, ktoré ich ochránia aby dorazili až do tráviaceho traktu vášho miláčika. Môžete si tak byť úplne istí, že svojmu štvornohému miláčikovi podávate tú najlepšiu vyváženú stravu, vďaka ktorej bude skutočne spokojný a fungovať bez akýchkoľvek problémov.

Kvalitné granule pre sterilizované mačky

Mačičky, ktoré sú sterilizované, potrebujú k dokonalému rastu, vývoju a životu zasa prémiové granule pre sterilizované mačky. U takýchto zvierat dochádza často k zmenám v metabolizme, čo sa dá vyriešiť správnymi doplnkami v kvalitnej strave.

Majú väčší apetít a na druhej strane nižšiu spotrebu energie. Dobré krmivo musí byť pre ne teda špeciálne vyvážené. Takže o dôvod viac, prečo by ste mali výberu správneho krmiva venovať náležitú pozornosť. Zvieratká sa vám odvďačia úprimnou láskou a vernosťou.

Text:PR