www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

S novým cyklistickým oblečením vás bude šport baviť oveľa viac

Čo je nové, to je vzácne, a nielen v prípade detí. Je to, ako keď si kúpime nový mobil alebo kuchynský robot, a nenecháme ich vydýchnuť. Potrebujete nakopnúť k športu? Niekedy stačí naozaj málo – len štipka odhodlania a moderné športové oblečenie.

S novým cyklistickým oblečením vás bude šport baviť oveľa viac
S novým cyklistickým oblečením vás bude šport baviť oveľa viac (zdroj: komerčný článok)

Prečo využívať cyklistické oblečenie?

Keď varíme, nasadíme si zásteru alebo si aspoň prehodíme utierku cez plece, aby sme sa mohli kedykoľvek poutierať či chytiť teplý hrniec. Pri práci v záhrade nosíme dobre umývateľnú obuv a ochranné rukavice, v dielni zasa kvalitnú pracovnú obuv, ktorá odolá olejom či nohy ochráni pred úrazom. Prečo potom stále váhame, či si zaobstarať profi cyklistické oblečenie? Veď plní rovnakú funkciu ako všetko ostatné špeciálne oblečenie. Tiež má chrániť naše zdravie, a zároveň byť také pohodlné, aby sme si svoju činnosť užili. A keď ide o bicyklovanie, to si rozhodneme chceme užiť viac ako nejakú ťažkú prácu, ktorá nám navyše nevonia… Športovanie s tým pravým nadšením a vhodným cyklistickým oblečením nemôžeme v cieli hodnotiť inak ako na výbornú. Precvičili sme svaly, srdce, pľúca, nadýchali sa čerstvého vzduchu a spravili aj niečo pre svoju psychiku.

Nechajte si v skrini miesto na profi cyklistické oblečenie

Špeciálne športové oblečenie vhodné na cyklistiku už na prvý pohľad vyzerá neskutočne pohodlne. Na tele síce prilieha, avšak nikde netlačí ani neomína, pretože je mäkké, elastické, bez zbytočných švov, navrhnuté tak, aby sme sa v ňom cítili dobre v akejkoľvek polohe či počasí. A tak si vieme vybrať z rôznych variantov dĺžok či hrúbok materiálov. V lete krátke rukávy a šortky, v zime zateplené cyklo nohavice a blúzky. Ak je reč o profi cyklistickom oblečení, nezabúdame ani na doplnky, ako sú cyklo rukavice, prilby, chrániče horných a dolných končatín či rôzne ruksaky a taštičky. S vhodným cyklistickým oblečením zahviezdia muži, ženy aj deti, bez ohľadu na to, či sa bicyklovaniu venujú len príležitostne alebo pracujú na svojej postave či výkonoch. Mimochodom, skúste, ako sebavedomí sa na bicykli cítite v klasických teplákoch a mikine, a ako sa cítite, keď si oblečiete profi cyklistické oblečenie. To sa nedá porovnať, však?

Komerčný článok