www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Zožeňte si formujúcu spodnú bielizeň

Túžite po dokonalej štíhlej postave, no prírode vám nadelila do vienka plnšie boky, než by ste si priali? Žiaden problém, riešenie je celkom jednoduché a nemusíte pritom držať extrémne diéty. Formujúca spodná bielizeň vás dokonale zoštíhli a pekne vytvaruje vašu postavu.

Zožeňte si formujúcu spodnú bielizeň
Zožeňte si formujúcu spodnú bielizeň (Foto: pixabay.com)

Skryte nechcené kilá vďaka formujúcej spodnej bielizni

Čaká vás dôležitá spoločenská udalosť, pri ktorej chcete vyzerať dobre a cítiť sa sebavedome? Docielite to jednoducho, a to s pomocou sťahovacej bielizne, ktoré zdôrazní vaše prednosti a vymodeluje zvodnú siluetu. Oceníte ju pri slávnostných príležitostiach, ale aj pri bežnom nosení.

Vaše problémové partie v oblasti brucha, bokov a zadnej časti tela dostanú úplne nový tvar. Vďaka bezšvovej technológii bielizeň dokonale priľne k telu a stane sa tak neviditeľnou aj pod priliehavým oblečením. Nové technológie a strihy zabezpečujú komfort a pohodlie pri nosení, opticky vám uberú neželané kilá a pomôžu proti celulitíde.

Formujúcu spodnú bielizeň môžete nosiť pod akékoľvek oblečenie

Sťahovacie nohavičky vám zaistia pocit sebavedomia, široká škála ich strihov sa dá využiť pod všetky druhy oblečenia. Vyššie nohavičky vymodelujú postavu od hrudníka až po stehná, ale aj zadné partie. Sťahovacie nohavičky s predĺženou nožičkou sú vhodné pod akékoľvek oblečenie, môžete ich používať celoročne. Môžete ich nosiť pod plesové šaty, ale aj do nohavíc. Sťahujúci elastický materiál sa príjemne nosí, je paropriepustný, nepotivý a pod oblečením úplne neviditeľný.

Formujúce kombiné je vhodné pod spoločenské šaty, oceníte ho aj na bežné nosenie, pretože udržiava bedrá a krížovú časť chrbtice v teple. Pokiaľ si ho vezmete k sukni alebo k nohaviciam, nebude sa vám pri pohybe vyhŕňať blúzka. Sťahujúce kombiné vám uberie aj 5 kg, vyformuje postavu a zvýrazní poprsie. Dolný okraj je so silikónovou protišmykovou úpravou, preto bez problémov drží tam, kde má. Vďaka tenkým nastaviteľným ramienkam je kombiné možné upraviť na rôzne výšky postavy.

Sťahovacie podprsenky využijú nielen ženy po pôrode, ale aj tie ženy, ktoré si chcú vyformovať poprsie. Sú vhodné aj na šport a voľnočasové aktivity. Niektoré sú vybavené aj širšími nastaviteľnými ramienkami. Sú šité bez viditeľných švov, neškrtia ani neodierajú. Jemný elastický materiál je pružný, prispôsobí sa pokožke a dopraje vám voľnosť pri pohybe.

Text:PR