www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Neviete, čo na seba? Vyriešia to pánske opasky

Niektoré kusy odevu vyzerajú dobre na každom mužovi. A nie len preto, že sú práve v móde. Povieme si o dvoch kúskoch, ktoré sú vo pánskom šatníku dlhoročnými stálicami. Nemali by preto chýbať ani v tom vašom.

Neviete, čo na seba? Vyriešia to pánske opasky
Neviete, čo na seba? Vyriešia to pánske opasky (Foto: panskaelegancia.sk)

Pánske opasky a ich praktické funkcie

Pri výbere pánskeho oblečenia je dôležitá správna voľba doplnkov. Vhodným doplnkom pre každý štýl obliekania je opasok. Neslúži len na to, aby vám nepadali nohavice. Okrem tejto praktickej funkcie jedinečným spôsobom oživí váš vzhľad. Pánske opasky by sa mali nachádzať v šatníku každého muža. K obleku vyberajte menej nápadný kúsok.

Najlepšou voľbou je elegantný kožený luxusný opasok. Spona na opasku do obleku má byť užšia a menej nápadná. K rifliam vyberajte výraznejšie modely. Vhodnou voľbou je kožený opasok s veľkou sponou, ktorá dominuje celému opasku. Môžete zvoliť rôzne farebné prevedenia. Najčastejšou voľbou je čierna, no na rifliach výborne vynikne aj modrý, tmavo či bledo hnedý džínsový opasok.

Košele slim

Košele slim sa vyznačujú zúženým strihom, ktorý lepšie kopíruje postavu. Stali sa preto veľmi obľúbenou voľbou pri výbere košieľ. Mužská postava v košeliach slim na rozdiel od klasického strihu košele, lepšie vynikne. Slim strih košieľ tiež prináša väčší komfort. Keďže sa lepšie prispôsobí postave, nebude sa vám pri obliekaní do saka alebo svetra košeľa zbytočne krčiť.

Košele slim nájdete na trhu v rôznom farebnom prevedení. Elegantné oblekové košele slim si môžete zakúpiť v bielej, čiernej, modrej, azúrovej, fialovej aj iných farbách. K takejto košeli nezabudnite vybrať vhodnú kravatu. Veľmi pekne pôsobia vzorované modely košieľ.

Môžete si vybrať jemnejšie ale aj výraznejšie vzory rozmanitej farebnosti. V móde sú bodky, pruhy, štvorce aj káro. Vzorované košele slim skombinujete so svetrom cez hlavu alebo na zapínanie. Na výber máte z modelov s krátkym aj dlhým rukávom.

Text:PR