www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Pánske parky – vybrali sme tie najlepšie na jeseň

Pánska parka je univerzálny kus oblečenia vhodný na rozmanité príležitosti: od cesty do práce po rande, ale aj na stretnutie s priateľmi v meste, pokojne si ju môžete obliecť do kina, ani na spoločenskú udalosť nebude nevhodná. Okrem toho, že parky skvelo vyzerajú, sú aj veľmi pohodlné a teplé. Už lovci v arktických podmienkach po nej siahali od nepamäti, a aj vojaci v zákopoch benefitovali z jej funkčných vlastností. Doprajte si tiež maximálny komfort počas chladných jesenných dní.

Pánske parky - vybrali sme tie najlepšie na jeseň
Pánske parky – vybrali sme tie najlepšie na jeseň (zdroj: Bolf.sk)

Možnosti sú nekonečné

Dizajn, strihy a materiály, z ktorých sú dnes parky vyrobené, sú rôzne. A to ešte nespomíname farebné možnosti: vojenská zelená, ťavia, bordová, maskáčový vzor, čierna, tmavomodrá, ale aj neprehliadnuteľná snehobiela sú len zlomkom alternatív, z ktorých si môžete vyberať.

Tenšie, nepremokavé modely využijete pri ochrane pred jesenným dažďom, do mrazivejších dní sa zase oplatia parky podšité flisom a s kapucňou lemovanou kožušinou, aby vám nebolo chladno nielen na telo, ale aj na tvár a hlavu. Nemusíte ich odkladať bokom ani v zime.

Maskáčová pánska parka

Trendy v móde jednoznačne ukazujú, že maskáčový vzor je v súčasnosti hitom ako nikdy predtým. Ani túto jeseň to nebude inak, takže ak túžite svetu ukázať, že viete, čo sa nosí, jednu si určite kúpte. Je len na vás, či sa vám viac páči klasický zelený maskáčový vzor, alebo uprednostníte hnedú, prešívanú alebo hladkú verziu. Oblečte si k nej tmavosivé alebo čierne chinos nohavice a môžete vyraziť do ulíc. 

Pánska parka aj s oblekom!

Aj elegantne založení muži môžu na sako nahodiť parku a vyzerať fantasticky. Čierna alebo tmavá modrá či sivá farba sú zárukou, že budete pôsobiť dokonale zladene. Parka musí byť dlhšia ako sako, ideálne aspoň o 8-10 centimetrov, a čím jednoduchší strih a šitie, tým lepšie. Bez obáv sa takto nahodení môžete vybrať na obchodné stretnutie.

Vojenská zelená verzus ďalšie farby jesene

Parka vo vojenskej zelenej farbe je absolútnym hitom. Ak si však vyberiete pánsku parku vo farbách jesenného lístia, takisto neoľutujete. Štýlová kamelová alebo bordová sú ideálnymi odtieňmi do tohto obdobia. Zemité odtiene väčšinou pristanú každému a k tejto sezóne priam patria. Môžete si vybrať z rôznych štýlov a dĺžok tak, aby vám parka sedela presne podľa predstáv. 

Biela pánska parka pre tých, čo chcú upútať

Uznávame, že biela farba asi nebude úplne najpraktickejšia do tohto počasia, ale ak ju neplánujete do blatistých terénov, nelámali by sme nad ňou palicu. Biela pánska parka je zárukou toho, že vás na ulici či v prírode nikto neprehliadne. Vytvoríte s ňou extravagantnejší outfit, pretože si pod ňu môžete dovoliť zo skrine vytiahnuť ľubovoľné vzorované svetre či mikiny. Biela parka vyzerá neuveriteľne štýlovo a s kožušinou lemovaným golierom je to presne tá čerešnička na torte, ktorá pozdvihne váš outfit na úplne inú úroveň.
Bolf.cz má pre vás pripravenú najnovšiu kolekciu kvalitných pánskych búnd za fantastické ceny. Uchmatnite si tú svoju ešte dnes!

Komerčný článok