www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Ako pripraviť interiér na príchod jesene?

Počasie sa pomaly začína kaziť a už sa začína tá pravá sychravá jeseň, kedy celé dni len prší, alebo mrholí. Každý z nás by opäť vrátil to pekné počasie, avšak musíme si uvedomiť, že dátum je už pokročilý a teploty budú len a len stúpať.

Ako pripraviť interiér na príchod jesene?
Ako pripraviť interiér na príchod jesene? (Foto: unsplash.com)

Pomaly, ale isto by sme interiér mali pripravovať na príchod jesene. Ako ho ale pripraviť a na čo nezabudnúť?

Teplé huňaté deky

Za oknami budú padať dažďové kvapky a my budeme mať chuť zababušiť sa pod niečo, čo nás zahreje. Ak chcete teda pripraviť interiér na príchod jesene, kúpte si, alebo si vytiahnite zo skrine teplé huňaté deky. Fleecové deky, či deky z hrubej priadze sú ideálnou pomôckou a zároveň dekoráciou miestností. Môžete ich mať položené len tak na sedačke, ale môžete si ich nechávať aj na posteli. Keď vám bude zima, stačí zobrať čaj, zatiahnuť tieniacu techniku a zababušiť sa pod deku a môžete si vychutnávať ničím nerušené chvíle.

Vonné sviečky

Ak chcete pripraviť interiér na príchod jesene, odporúčame vám kúpiť si vonné sviečky. Môžete si ich dať policu v obývačke, či trebárs na konferenčný stolík pri sedačke. Keď bude vonku škaredo, môžete si tieto sviečky zapáliť a užívať si príjemnú atmosféru. Vône z horiacich sviečok vám pomôžu dokonale zrelaxovať.

Sušené kytice

Sušené kvety, kytice sú peknou dekoráciou do interiéru práve na jeseň. Ak chcete pripraviť interiér na príchod jesene, kúpte si, alebo si spravte z lúčnych kvetov, či byliniek pekné sušené kytice.

Zavesiť si ich môžete aj na kľučku okien, ale aj položiť na stôl do vázy.

Okrem umývania okien, umývania vonkajších žalúzií, či inej tieniacej techniky môžete tvoriť vlastnú sušenú kyticu. sVšetko zvládnete bez problémov a ak chcete, môžete do toho zapojiť aj deti.

Deky, vonné sviečky, ale aj sušené kytice vám navodia tú správnu jesennú atmosféru. Odporúčame vám kúpiť si aj nové slamené úložné koše, či už na drobnosti, alebo na väčšie veci, napríklad na časopisy, či trebárs deky.

Text: PR