www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Autokoberce – dôležitá súčasť nášho vozidla

Žiadne vozidlo sa nezaobíde bez poriadneho autokoberca. Je to praktický aj estetický prvok nášho auta. Aj keď je dôležité a prvoradé to, čo je vonku, aj interiér si zaslúži náležitú pozornosť. Vo vnútri sa predsa zdržiavame a trávime tu veľkú časť svojho života. Za cestou za zážitkami majme svoje autíčko vždy pekné, čisté a reprezentatívne.

Autokoberce – dôležitá súčasť nášho vozidla
Autokoberce – dôležitá súčasť nášho vozidla (Foto: PR)

Naše auto – naša vizitka, a preto si doprajme komfort v podobe autokobercov

Je úplne jedno, či máme najnovší typ alebo nášho starého miláčika, ktorého sa nedokážeme vzdať. Reč je samozrejme o aute. Je to akoby ďalší člen našej rodiny. Stále je s nami. Verne nás čaká pred domom a zdieľa s nami každodenné presuny do práce, do škôlky, aj do školy. Keď príde víkend, oddychuje s nami. Sprevádza nás na návštevách za babičkami, za priateľmi, v lete nám dopraje poznávaciu jazdu naprieč Európou. A chce za to len jedno jediné – našu starostlivosť.

Isteže, môžeme ho umývať „do nemoty“, aby sa len tak blýskalo od čistoty, ale nezabudnime ani na jeho interiér. Obzvlášť podlahy bývajú najpreťaženejšie. Veď to poznáme. Raz prší, potom si nosíme všade blato, v lete je to zas prach z topánok, ktorý to tam dokáže ešte ináč prifarbiť. Preto potrebujeme pomocníkov, ktorí nám to zjednodušia – autokoberce.

Textilné aj gumové autokoberce upracú za nás

Úplne bez nášho pričinenia to asi nepôjde, ale podstatné je, že nám ušetria množstvo času. Prečo? Radšej si ich kúpme, ochráňme podlahy vo vozidle pred ošúchaním a znečistením, ako by sme potom mali strácať čas s renováciou a tepovaním. Vieme si predsa lepšie predstaviť voľnočasové aktivity. Napríklad aj spontánny výlet do prírody je fajn.

Autokoberce stačí iba vyprášiť a už vyzerajú ako nové. Pri väčšom znečistení si samozrejme pýtajú trochu vodičky, ale potešujúce je, že nie je nutné ich drhnúť a trápiť sa na kolenách. Prúd vody z hadice je úplne postačujúci. Svieži vetrík a slniečko ich raz-dva vysušia a vy sa tak môžete opäť tešiť z toho, ako rýchlo ste upratali.

Nezabudnite na kufor

Kufor je kufor. Čo by sme si bez neho počali? Kam by sme to všetko napratali? Otvárame ho, kamkoľvek ideme. Je po ruke, ak potrebujeme odložiť niečo väčšie a každý nám doň automaticky „nakukne“ a vytvorí si o nás mienku. Či ideme na výlet alebo iba na väčší nákup, prekvapte – ale nie s neporiadkom a so smietkami, ale práve naopak – vždy s dokonalou čistotou. Práve gumové vane do kufra, vám uľahčia večné a nikdy nekončiace vysávanie a udržiavanie úložného miesta.

Text:PR