www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Získajte výhody hneď na začiatku svojho podnikania

Na začiatku podnikania čaká na každého čaká administratívnych povinností. Zvlášť, ak zakladáte spoločnosť s ručeným obmedzeným. V nasledujúcom článku sa pozrieme na dva spôsoby, ako si pritom ušetriť čas aj množstvo financií.

Získajte výhody hneď na začiatku svojho podnikania (Foto: unsplash.com)

Ready made spoločnosti

Krokom, ktorý vám usporí čas aj peniaze, je kúpa ready made spoločnosti. Kúpa ready made spoločnosti vám prinesie viacero výhod:

  • ready made spoločnosť má splatené základné imanie,
  • nemá žiadne záväzky a ani podnikateľskú históriu,
  • ušetríte čas na spísanie spoločenskej zmluvy, výber názvu a podobne,
  • ready made spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri aj na daňovom úrade a má potrebné živnostenské oprávnenia,
  • môžete si tiež kúpiť ready made spoločnosť zaregistrovanú pre DPH,
  • môžete začať hneď podnikať.

Virtuálne kancelárie

Druhým krokom, ktorý vám prinesie výraznú úsporu nákladov, je prenájom virtuálnej kancelárie. Toto riešenie je vhodné najmä vtedy, ak vaše podnikanie nevyžaduje vašu každodennú prítomnosť v kancelárii. Virtuálne kancelárie sa prenajímajú v nových budovách, biznis centrách a podobne. Prenájom virtuálnej kancelárie vám preto tiež zabezpečí adresu sídla spoločnosti a riadne označenie sídla na lukratívnom mieste.

Služby virtuálnej kancelárie

K dispozícii budete mať možnosť prenájmu reprezentatívnych priestorov na vaše stretnutia s klientmi. Virtuálna kancelária sa postará o príjem vašej pošty. O prijatej pošte môžete byť informovaný dohodnutým spôsobom, napríklad prostredníctvom e-mailu alebo on-line aplikácie. Vašu poštu si môžete nechať zasielať na určenú adresu. Môžete si tiež zaplatiť vybavovanie telefonickej komunikácie, dohadovanie stretnutí a iné doplnkové služby. Prenájom virtuálnej kancelárie je moderným riešením pre začínajúce ale aj zabehnuté firmy.

Text: PR