www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Láka vás dobrodružstvo, sloboda a cestovanie? Nezabudnite na dobrý vak

Dovolenka na čerstvom vzduchu, uprostred nádhernej prírody vám prinesie veľa pozitívnych emócií a dojmov. Budete počuť šumenie vetra, ktorý sa pohráva s lístím v korunách stromov, spievanie vtákov, môžete si vychutnať ticho, pozrieť si hru svetla a tieňa a úplne sa oslobodiť od každodenného zhonu. Ide o dokonalú možnosť, ako si v priebehu niekoľkých hodín zaistiť dokonalý relax a wellness, za ktorý nič nezaplatíte. Okrem malej desiaty, pevnej obuvi a dobre naplánovanej trasy, nezabudnite na kvalitný ruksak, v ktorom odnesiete všetko potrebné.

Láka vás dobrodružstvo, sloboda a cestovanie? Nezabudnite na dobrý vak
Láka vás dobrodružstvo, sloboda a cestovanie? Nezabudnite na dobrý vak (Foto: exisport.sk)

Na turistiku, cyklistiku, šport alebo voľný čas

Batohy alebo ruksaky sú určené pre tých, ktorí si svoj život nevedia predstaviť bez pohybu. Trávia aspoň jeden deň v týždni v horskom teréne, alebo sa snažia si svoje dni spríjemniť inými a podobne príjemnými výletmi do prírody.

Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, chcete neustále cestovať a posúvať sa vo svojich obzoroch neustále ďalej, ste posadnutí slobodou – kvalitný ruksak je presne to, čo potrebujete.

Exkurzie, prechádzky, cestovanie alebo dokonca lezenie na Mount Everest – to všetko môžete urobiť s maximálnym komfortom, výberom kvalitného a praktického batohu pre trvalé použitie. V dnešnej ponuke máte k dispozícii tie najzaujímavejšie modely v rôznom prevedení, farbách strihoch, tvaroch a samozrejme známych značiek, kde z tých najlepších vyberáme Berg, Everett, Eastpak, Grizzly, New Rebels a iné.

Pevná konštrukcia strihu, ktorá sa prispôsobí vášmu telu

Pre deti, športovcov alebo zanietených vyznávačov krás prírody. Moderné vaky, do ktorých zmestíte naozaj všetko. Ich výhodou je dokonalý tvar a pevná konštrukcia strihu, ktorý sa prispôsobí vášmu telu. Chrbtica nebude trpieť, pričom v nich odnesiete naozaj veľa a všetko dôležité, čo k svojmu výletu, turistike alebo bežnej návšteve mesta či školy potrebujete.

Pri kvalitnom ruksaku musíte čakať najmä pohodlie

Vieme, že v živote človeka je jednou z najdôležitejších vecí estetika a dizajn, no nie vždy by mali byť prvým dôvodom výberu a následného nákupu. Pamätajte si, že pocit pohodlia je oveľa dôležitejší, pretože nosenie batohov je niekedy dlhodobou záležitosťou, ktorá pôsobí na chrbticu.

Mali by ste venovať pozornosť aj zadnej strane batohu, charakteru a tvaru popruhov a podšívke. Vysoko kvalitný batoh ich má zvyčajne silné a široké, čo záťaž na zadnú časť tela rovnomerne rozloží.

Dajte si pozor aj na materiál. Neriskujte s lacnými verziami a napodobeninami, ktoré sú čisto len z plastexu a bez špeciálnej výstuže. Ide predsa o vaše zdravie a ešte raz zdôrazňujeme aj pohodlie.

Ruksak je vynálezom, ktorý nemá konkurenciu a pokiaľ si ho viete správne vybrať, zažijete s ním počas svojho života niekoľko príjemných výletov. Keď sa budete pri jeho kúpe riadiť aj týmito informáciami, veľa vecí si tým uľahčíte.

Text:PR