www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Obnova bytových domov

Bytové domy postavené pred dvadsiatimi a viac rokmi si častokrát vyžadujú čiastočnú alebo aj komplexnú obnovu. Na takéto stavebné práce je už potrebné obrátiť sa na skúsenú, väčšiu stavebnú firmu ako je napríklad JS-stav.

Obnova bytových domov
Obnova bytových domov (Foto: unsplash.com)

Firma zabezpečuje obnovu bytových domov v Nitre a okolí ako aj ďalšie stavebné práce ako je napríklad výstavba rodinných domov a s tým súvisiace elektroinštalačné práce a kúrenárske práce. Pri obnove starších bytoviek alebo rodinných domov je častým prvým krokom oprava strechy prípadne hydroizolácia plochej strechy. Skúsený odborník vie na mieste podľa aktuálneho stavu posúdiť či je vhodnejšie a výhodnejšie poškodenú strechu opravovať alebo je nutná celá výmena.

K tomuto samozrejme patrí aj projekčná činnosť ktorú firma rovnako so svojimi partnermi zabezpečuje. V prípade že klienti majú záujem tak po samotnej rekonštrukcii alebo obnove takéhoto bytového domu sa realizujú aj vonkajšie plochy ako chodníky prípadne parkoviská. Tieto môžu byť osadené vodorovným dopravným značením ako aj napríklad vyznačením parkovacích miest. Všetko podľa požiadaviek zákazníka.

Text:PR