www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Profesionálne upratovacie služby

Upratovanie je činnosť ktorej sa nevyhneme. Niektorých to baví, väčšina ľudí to ale považuje za nutné zlo. Našťastie dnes už existujú profesionálne firmy ktoré sa venujú tomuto biznisu a vedia nás tak odbremeniť od tejto činnosti.

Profesionálne upratovacie služby
Profesionálne upratovacie služby (Foto: expressclean.sk)

Veľmi obľúbenou službou v posledných rokoch začína byť upratovanie vchodov a ďalších nebytových priestorov. Väčšinou na týždennej báze bývajú poupratované spoločné priestory v bytových domoch. Doteraz to bolo riešené tak, že sa striedali jednotlivé rodiny pri tomto upratovaní. Toto odpadá a ceny sú pri rozpočítaní na jednotlivé byty veľmi priaznivé. Druhou veľkou skupinou tohto biznisu sú potom upratovanie kancelárií, administratívnych priestorov a obchodných priestorov. Tu sú podmienky veľmi individuálne a kvalitné spoločnosti sa vedia úplne prispôsobiť požiadavkám klientov.

Ak naopak máte záujem o upratovanie domácnosti tak aj na toto sa špecializujú niektoré firmy. Najviac bývajú vyhľadávané služby tepovania sedačiek a kobercov, parné čistenie prípadne komplexné dlhodobé upratovanie bytov a rodinných domov. Možné je tiež objednať jednorazové služby upratovania bytu. Ak napríklad rekonštruujete byt a po samotnej prestavbe ostal veľký neporiadok, je možné toto rovnako riešiť pomocou upratovacej firmy. Základné informácie a prehľad o cenách nájdete na webe expressclean.sk a individuálne ponuky Vám vo firme pripravia na mieru.

Text:PR