www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Stavebné práce v dnešnej dobe

Korona kríza preverila asi všetky segmenty podnikania ako aj bežného života. Krízu prežijú len tí najsilnejší a najkvalitnejší ktorí si dokážu udržať prácu aj v takejto náročnej dobe. Stavebníctvo patrí tiež medzi sektory ktoré sú výrazne zasiahnuté znížením výkonov. V tomto prípade má zákazník lepšiu pozíciu a môže si viac vyberať ako v dobe rastu celého trhu.

Stavebné práce v dnešnej dobe
Stavebné práce v dnešnej dobe (zdroj: komerčný článok)

Najväčší trh na Slovensku je samozrejme v Bratislave a ďalších krajských mestách. V Nitre to nie je inakšie. Ak hľadáte kvalitu, ktorá je overená dlhoročným pôsobením na trhu, je z čoho vyberať. Rekonštrukcie rodinných domov ale aj väčších bytoviek na kľúč sú hlavnou činnosťou firmy JS-STAV z Nitry. Tiež ponúkajú kúrenárske, vodoinštalatérske práce a elektroinštalačné práce. Dnes je stále populárne zatepľovanie pôvodných panelových bytoviek. Túto činnosť vo firme vykonávajú nepretržite už veľa rokov a k dispozícii sú aj kvalitné referencie.

Stavebníctvo má na Slovensku dlhú tradíciu a naši kvalitní stavbári sa uplatnia aj v zahraničí napríklad na Mallorce firma construccioneskral. Ponúkajú prevažne rekonštrukcie bytov a komerčných priestorov na kľúč, čo zahŕňa murárske práce, montáž sadrokartónu, maľovanie prípadne pokládku plávajúcej podlahy.

Finálne upratovanie môžete zveriť do rúk profesionálom z firmy Upra, ktorá upratuje komerčné priestory ako aj spoločné priestory v bytových domoch.

Komerčný článok