www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Team Rotation: Coworking členstvo aj pre väčšie firmy.

Dokáže home office nahradiť prácu z kancelárie? Toto je otázka, ktorá sa stala ústrednou témou v mnohých firmách na Slovensku aj vo svete.

Team Rotation: Coworking členstvo aj pre väčšie firmy.
Team Rotation: Coworking členstvo aj pre väčšie firmy. (zdroj: unsplash.com)

Môže home office fungovať dlhodobo?

Z technického hľadiska určite áno. Máme moderné technológie, vďaka ktorým môžeme pracovať plnohodnotne odkiaľkoľvek. Zvykli sme si na online porady so šéfom aj virtuálne stretnutia s klientmi.

Čo však chýba je priamy, osobný kontakt s tímom. Poobedný pokec s kolegom pri káve, kedy ste vyriešili za päť minút viac ako počas hodinovej porady. Rušné kancelárske priestory, ktoré vás “nútili” nezaspať a kráčať v tempe.

Jednou z odpovedí sú moderné coworking centrá, ktoré vám zabezpečia flexibilitu a zároveň stabilné miesto na prácu. Kedysi boli vhodné skôr pre jednotlivcov, freelancerov, startupy a firmy s menším počtom zamestnancov.

Prednedávnom však coworking Bratislava prišiel s novinkou, ktorá otvára dvere do zdieľaných kancelárií aj pre firmy s veľkým počtom zamestnancov.

Team Rotation, inými slovami striedanie – rotovanie tímu v priestore, znamená čiastočný home office bez straty kontaktu s kolegami.

Kým časť tímu pracuje na úlohách z domu, ďalší meetingujú v kancelárii. Striedanie v kancelárii môže byť operatívne, podľa potrieb, alebo pravidelné – po týždni, po dvoch – rozhodnutie je len na vás.

Členstvo Team Rotation v coworkingu Hub Hub v Bratislave prináša úplne nové možnosti pre tie firmy, ktoré chcú mať istotu plne vybavených kancelárskych priestorov a zároveň nechcú spadnúť do korporátnej jednotvárnosti.

A keďže platíte za menšie priestory, oplatí sa to aj finančne. Ušetrené peniaze môžu radšej putovať na zaujímavý firemný teambuilding alebo workshop, ktorý vám mimochodom veľmi radi usporiadajú aj priamo v priestoroch HubHub.

Komerčný článok