www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Regálové systémy zefektívnia skladovanie a chod prevádzky

Chcete mať v sklade poriadok a využiť priestor na maximum? Jedným z hlavných prvkov efektívnej práce je aj poriadok na pracovisku a plynulý chod prevádzky.

Regálové systémy zefektívnia skladovanie a chod prevádzky
Regálové systémy zefektívnia skladovanie a chod prevádzky (Foto: pixabay.com)

Ak majú vaši zamestnanci podávať dobré pracovné výkony, je nevyhnutné im vytvoriť v práci dobrú atmosféru. Dobre organizované skladovanie urýchľuje a zjednodušuje pracovný proces.

Vždy viete, kde hľadať, máte prehľad o stave v sklade a tovar sa správnym skladovaním neznehodnotí, práve naopak, predĺžite mu životnosť. Na tieto účely je najvhodnejšie použiť regálové systémy, vďaka ktorým budete mať v sklade poriadok a potrebný systém.

Prečo staviť na regálové systémy?

Pre skladovanie tovaru s rôznymi nadstavbami a hmotnosťami sú profesionálne skladovacie regály nevyhnutné. Nie je ničím výnimočným, že počty kusov a objem skladovaného tovaru často kolíšu. Regálové systémy, ktoré je možné rozšíriť a rýchlo zostaviť, demontovať alebo prestavať, sú ideálnym riešením. Čo je veľkou výhodou, môžete ich ľahko a rýchlo zložiť a úsporne uskladniť, takže bez problémov vytvoríte priestor na iné účely.

Optimálne riešenie pre váš sklad ponúkajú paletové, posuvné aj skrutkové skladové regály. V každej kategórii si môžete vybrať z rôznych možností, zohľadniť by ste mali aj kritériá ako cirkuláciu vzduchu, nosnosť a veľkosť skladovaného tovaru. To, aký typ regálov je do vášho skladu vhodný, závisí od toho, čo skladujete, podriaďte svoj výber vášmu tovaru.

Ak si neviete rady, prípadne potrebujete zariadenie skladu skonzultovať, poraďte sa s odborníkmi, ktorí majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti.

Bezpečnosť má v sklade najvyššiu prioritu

Oblasť skladovania kladie vysoké požiadavky na bezpečnosť. Môžete si však byť istí, že naše regálové systémy v súlade s normami, kontrolované odborníkmi, vďaka čomu zaručujú maximálnu bezpečnosť pre osoby i materiál. Tiež poskytujú optimálne využitie podlahovej plochy skladu, sú mimoriadne flexibilné a ľahko sa naskladňujú a vyskladňujú.

Ich variabilita a schopnosť ľahko sa prispôsobiť akýmkoľvek priestorovým podmienkam, z nich robia dokonalé skladové riešenie. Ak túžite po prevádzke, ktorej chod bude jednoduchý, rýchly a efektívny, stavte na regálové systémy. Uľahčia prácu vám i vašim zamestnancom.

Text:PR