www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

S vozidlom Volvo si kupujete aj špičkovú starostlivosť. Čo ukrýva označenie VPS?

Keď sa povie Volvo, väčšine z nás asi napadne prívlastok „najbezpečnejšie autá“. Švédska automobilka pracovala dlhé roky, aby ju spoločnosť takto vnímala – nie iba reklamou, najmä skutočnými činmi a obrovskými investíciami do inovácií. Podarilo sa.

S vozidlom Volvo si kupujete aj špičkovú starostlivosť. Čo ukrýva označenie VPS?
S vozidlom Volvo si kupujete aj špičkovú starostlivosť. Čo ukrýva označenie VPS? (Foto: PR)

Škandinávsky perfekcionizmus však siaha ďalej ako len na samotné vozidlá: Volvo sa snaží priniesť čo najkvalitnejšie služby aj v prípade potreby servisu. S čím môžete počítať, keď si kúpite vozidlo tejto značky a čo znamená skratka VPS?

Filozofia servisu očami Volvo

Ak chcete, aby vaša filozofia bola úspešná, musíte jej 100 % dôverovať – keď Volvo predstavilo VPS, teda Volvo Personal Service, túžilo priniesť svojim zákazníkom pridanú hodnotu. Švédska automobilka sa rozhodla klientom zjednodušiť život: pri servise vozidla nebude postarané iba o automobil samotný, ale rovnako aj o klienta.

Základnou filozofiou Volvo Personal Service je jednoduchosť – automobilka tak vytvorila nový prístup k servisu vozidla. Vybočila zo zabehnutých koľají a rozhodla sa to urobiť inak ako ostatní: hlavným cieľom je poskytovať servisné služby rýchlejšie, efektívnejšie a tak, aby sa špecializovaný tím postaral nielen o vozidlo, ale aj potreby svojich zákazníkov. Čo si pod tým máte predstaviť?

Servis ako v boxe F1

Volvo si uvedomuje, že najvzácnejšou veličinou pre ich klientov je čas. To je dôvod, prečo vytvorili úplne nový prístup pri servise vozidiel: o vaše auto sa nestará iba jeden technik, ale celý tím, podobne ako pri zástavke v boxe F1. Samozrejme, že čas servisného úkonu sa tu neráta v sekundách, no bežné záležitosti, ako napríklad výmena oleja, vám nezaberú viac ako hodinu času.

Počas tejto hodiny však nebudete nervózne prešľapovať z nohy na nohu pred bránou servisu, ale máte k dispozícii čakaciu miestnosť. Viac jej však prináleží názov obývacia izba, prípadne súkromný lounge. Tu pre vás okrem pohodlných sedačiek je pripravené aj občerstvenie, bezplatné Wi-Fi pripojenie či magazíny na čítanie. Kým sa technici postarajú o vaše vozidlo a umyjú ho, vy si doprajete chvíľu oddychu, prípadne môžete vybaviť svoje pracovné povinnosti.

VPS prináša aj osobného technika

Čím lepšie poznáte svojho zákazníka, tým lepší servis mu dokážete ponúknuť. Bez zbytočných otázok, bez zbytočného študovania jeho prípadu a s najuspokojivejším výsledkom. Preto sa už čoskoro môžu majitelia vozidiel Volvo tešiť na svojho osobného servisného technika, ktorý sa postará o celý proces – od prijatia objednávky až po samotný servisný úkon. Vďaka tomu bude servis ešte efektívnejší a pre zákazníkov príjemnejší.

Kde si môžete dopriať takýto servis? Ak ste si kúpili vozidlo Volvo u najväčšieho slovenského predajcu automobilov Final-CD, naši technici sa pýšia označením VPS, teda Volvo Professional Service. Navštívte stránku www.final-cd.sk a dozviete sa viac.

Text:PR