www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Spoľahlivá jazda vďaka kvalitným zimným pneumatikám

Sú veci, ktoré robíme automaticky. Ráno otvoríme oči, pozrieme sa na seba v zrkadle alebo okamžite naklusáme k svojmu kávovaru. Rutina, ktorú ani nevnímame a predsa by nám chýbala, ak by sme sa jej jedného dňa mali vzdať. Samozrejmosťou by mali byť aj zimné pneumatiky pre naše auto.

Spoľahlivá jazda vďaka kvalitným zimným pneumatikám
Spoľahlivá jazda vďaka kvalitným zimným pneumatikám (Foto: PR)

Zimné pneumatiky: aj auto potrebuje „zimnú obuv“

Tak, ako si my obúvame teplé čižmy a ukladáme svoje nohy do teplých ponožiek, tak aj naše vozidlo má určité potreby, ktoré chce mať naplnené. Správny servis automobilu dokáže predĺžiť jeho schopnosť voziť vás, kamkoľvek sa vám zažiada. Jeden zo spôsobov, ako mať svojho „tátoša“ v poriadku, je výmena pneumatík.

V letnom období sú to letné pneumatiky a nástupom mrazov zas zimné pneumatiky. Tí, ktorých nebaví neustále myslieť na termíny a povinnosti, si to vyriešili po svojom a zadovážili si celoročné pneumatiky. Všetko má svoje výhody a nevýhody, ale pokiaľ ide o bezpečnosť celej rodiny, jedno je viac než isté – nešetríme. Investujeme.

Investícia, ktorá sa vráti – zimné pneumatiky

Kúpite ich raz a potom vám vydržia dobrých 5 – 6 rokov v závislosti od vášho spôsobu jazdy a používania. Nezabudnite si ich pred každou výmenou označiť, aby na kolesá presne zapasovali a aby sa nič nezmenilo na kvalite a bezpečnosti jazdy. Poviete si, veď to je úplne jasné! Ale koľkí sme už na túto drobnosť zabudli a neskôr sa poriadne začudovali.

S kvalitnými zimnými pneumatikami už nebude problém vyraziť si do každého počasia a jazdu hravo zvládnu aj začiatočníci. Kolesá auta vás budú poslúchať ako verní poslíčkovia. Reagujú okamžite. Vychutnajte si každý deň bez rozdielu. Už vás nič nezastaví. Sneh na ceste? Žiadna panika. Zimné pneumatiky sú presne stavané a vytvorené tak, že sa jednoducho prispôsobia povrchu. Aby vás nič neprekvapilo za vašimi cestami plnými zážitkov, radosti a veselosti. Veľa plánov do budúcna a veľa šťastných a bezpečných kilometrov!

Text:PR