www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách v zime

Aktuálne sú ubytovacie zariadenia na Slovensku z dôvodu corona krízy zatvorené. Všetci podnikatelia a zamestnanci v turistickom odvetví ale očakávajú otvorenie prevádzok a zmiernenie opatrení od nového roku. Tak je to aj vo Vysokých Tatrách.

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách v zime
Ubytovanie vo Vysokých Tatrách v zime (zdroj: unsplash.com)

Aktuálne sú najviac preferované jednodňové výlety či už na pešiu turistiku alebo dnes sa ešte dá zájsť aj na výlet na elektrobicykli. Či už vysadnete na elektrobicykel alebo za pár týždňov na bežky, s ubytovaním aktuálne nepochodíte. Rovnako je to aj s gastro prevádzkami. Preto je lepšie zobrať si nejaké jedlo so sebou. Niektoré prevádzky ponúkajú aspoň výdaj jedla cez okienko prípadne na otvorených terasách.

Na výlet môžete prísť s vlastným vybavením alebo si požičať v požičovni bicyklov a elektrobicyklov. Ak sa chcete zorientovať v problematike tak navštívte odborný web www.elektrobicykle.bike Zima vo Vysokých Tatrách je jedno z najkrajších období a tá skutočná začína až v novom roku keď už býva väčšinou dostatok snehu pre zjazdové lyžovanie, bežky alebo len romantické prechádzky.

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách je v rôznych štandardoch. Od turistických ubytovní cez apartmánové domy až po luxusné hotely pre náročnú klientelu. V hoteloch máte samozrejme okrem základných služieb aj tie doplnkové ktoré Vám pobyt spríjemnia. Jedná sa o obľúbený wellness ktorý môže zahŕňať saunu a infrasaunu, bazén alebo rôzne masáže.

Všetci spolu veríme že nový rok 2021 bude menej náročný ako ten aktuálny a sily načerpať v prírode a zrelaxovať budeme môcť už od januára.

Komerčný článok