www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Bývanie hodné 21. storočia a Bratislava ako na dlani

Naše hlavné mesto zažíva veľký nárast obyvateľov. Či už sa jedná o prechodné bývanie kvôli práci alebo zmenu trvalého bydliska na Bratislavu. S týmto narastá dopyt vyhľadávania pre byty na predaj Bratislava. Aké sú však možnosti? Bývanie v starých bytových jednotkách má už viac nevýhod, ako výhod. Pritom za porovnateľnú cenu už môžete siahnuť po ponuke nového bývania. Ak však nové bývanie, tak už jedine v štandarde 21. storočia.

Novostavby Bratislava

S dopytom po novom bývaní v Bratislave narastá aj nová výstavba bytov a domov v Bratislave a jeho okolí. Aj keď cena je často dôležitým faktorom, poznajte projekt dôkladne a zoznámte sa so všetkým čo ponúka.

Staršie byty už nemusia spĺňať všetky aspekty moderného bývania, ako sú parkovacie miesta v podzemí, priestranné výťahy, balkón, lodžia alebo terasa v každom byte. Novostavby oproti nim ponúkajú viacero týchto výhod, ale aj mnoho ďalších. Jednotlivé výhody sa môžu projekt od projektu líšiť, no vo výsledku ponúkajú komfort a spĺňajú aj kritéria náročnejších zákazníkov.

Projekt nového bývania v Bratislave

Ak ide o byty Bratislava, projekt Premiѐre so svojou ponukou bytov jednoznačne vyčnieva. Vďačia tomu mnohé výhody projektu, ktoré sú pri výbere bývania veľmi dôležité. Premiѐre predstavuje 23-podlažný dom s bytmi, štúdiami a apartmánmi. V každej z jednotiek nechýba vlastný balkón, terasa alebo lodžia.

Výhody projektu Premiѐre
Aj keď Premiѐre ponúka desiatky výhod, my vyberáme aspoň niekoľko z nich.

  • Výborná lokalita a občianska vybavenosť
  • Nádherné výhľady na Bratislavu ako na dlani
  • K dispozícii zelená terasa na 6. podlaží
  • Parkovacie státia v 3 podzemných podlažiach
  • Nechýbajú nabíjacie stanice pre elektromobily

Text a foto: PR