www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Hrozivú finančnú situáciu je dôležité riešiť včas. Bonato pomôže s oddlžením aj pred exekučným konaním.

Dostať sa do finančných problémov je v dnešnej neľahkej dobe jednoduché. Vzali ste si pôžičku na dom, auto, prevádzku domácnosti a všetko funguje, ako má. Zrazu však nastanú komplikácie a vy nie ste schopní splácať. Roztočí sa kolotoč pripomínajúcich telefonátov a listov, ktorý nemá konca. Len málokto z neho vie vystúpiť bez pomoci skôr, než dôjde k podaniu exekúcie. Našťastie je tu Bonato, ktoré sa venuje osobnému bankrotu a odpustením dlhu. S Bonato môžete vyriešiť svoje finančné problémy včas.

Hrozivú finančnú situáciu je dôležité riešiť včas. Bonato pomôže s oddlžením aj pred exekučným konaním.
Hrozivú finančnú situáciu je dôležité riešiť včas. Bonato pomôže s oddlžením aj pred exekučným konaním. (zdroj: komerčný článok)

Pani Helena Z. sa po rozvode presťahovala do prenajatého bytu 1+1 a vzala si na rekonštrukciu a základné vybavenie bytu nebankovú pôžičku s vysokým úrokom. Bohužiaľ za nedlho prišla kvôli pandémii COVID19 o prácu v cestovnom ruchu a premrštenú mesačnú splátku nebola schopná splácať. Čoskoro sa spustila vlna telefonátov s upomienkami platieb a pani Helene sa doma hromadili v poštovej schránke nezaplatené faktúry a výzvy k platbe.

Pani Helena však zareagovala pohotovo a nenechala situáciu zájsť príliš ďaleko. Skontaktovala spoločnosť Bonato, ktorá ponúka pomoc s odpustením dlhu a osobným bankrotom a tá jej poskytla pomoc skôr, než došlo k podaniu exekúcie.

Pani Helenu kontaktoval špecialista spoločnosti Bonato, posúdil jej úverovú zmluvu a na základe získaných informácií zostavil plán oddlženia. Výsledkom pre pani Helenu bolo zníženie splátok na prijateľnú sumu. ,,Som rada, že som sa na Bonato obrátila. Už nemám strach, že sa dostanem do exekúcií, zvládam všetko platiť zo svojho momentálneho mesačného príjmu a môžem sa plne venovať hľadaniu nového zamestnania. Tento mesiac mi dokonca zostalo na návštevu kaderníka a nový kostým, v ktorom chodím na pracovné pohovory.“ pochvaľuje si pani Helena.

,,Čím skôr sa na nás klient so svojimi finančnými ťažkosťami obráti, tým efektívnejšie môžeme celú situáciu vyriešiť. Niet sa čoho báť, naši špecialisti sú na podobné situácie zvyknutí a riešia ich každý deň. Všetko s vami preberú, navrhnú najlepšie riešenie a tiež vám všetko zrozumiteľne vysvetlia. Neváhajte teda a obráťte sa na nás čo najskôr.“ odporúča Pavol, poradca spoločnosti Bonato.

Čo je Oddlženie BONATO?

Oddlženie BONATO je jedinečná služba ako pomáhame našim klientom, ktorí majú existenčné problémy, vďaka ktorým sa dostali do dlhovej špirály a nevedia si rady s touto životnou situáciou. Často im nezostáva dostatok peňazí na zabezpečenie základných životných potrieb ako je jedlo, bývanie a oblečenie. Sú pod veľkým tlakom veriteľov a exekútorov. Majú zablokované účty v bankách, zrážky zo mzdy, exekúcie na nehnuteľnostiach a tým razantne znížený príjem.

Jedinečnosť tejto služby spočíva v tom, že klienta vedieme po ceste krok za krokom.

• Prvý krok je analýza celkovej situácie nášho klienta.
• V druhom kroku hľadáme najvhodnejšie riešenie.
• V treťom kroku, po dohode s klientom spolu vybraté riešenie zrealizujeme tak, aby čo najskôr mohol zažiť tú úľavu a návrat k slobode.

Komerčný článok