www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Kuchynský robot, ktorý ZOHRIEVA

Kuchynské roboty patria k najvyužívanejším pomocníkom aj v slovenských kuchyniach. Cooking Chef XL KCL 94.454SI má oproti konkurencii aj niekoľko žolíkov v rukáve.

Kuchynský robot, ktorý ZOHRIEVA
Kuchynský robot, ktorý ZOHRIEVA (zdroj: unsplash.com)

Plánujete investovať do vybavenia, ktoré vám pomôže pri varení? Kuchynské roboty sú tá správna voľba, no mali by disponovať dostatočnými funkciami. Jedným z najpokročilejších na trhu je Cooking Chef XL značky Kenwood. Síce jeho názvu vládne slovíčko „varenie“ – Cooking, táto aktivita je len začiatkom. Okrem toho zvládne práce ako miešanie a varenie, a to dokonca zároveň. Hľadáte prístroj, ktorý dokáže aj variť a smažiť? Ste na správnom mieste. Presná technológia indukčného varenia umožní regulovať teplotu v rozmedzí 20 až 180 stupňov Celzia. Vďaka tomu môžete aj u seba doma pohostiť návštevu vašimi pekárenskými lahôdkami, pri ktorých sú nutné tie najjemnejšie kroky. Vyprážanie rezňov a temperovanie čokolády v jednom prístroji? Nie je problém!

Technológie neobchádzajú ani gastronómiu. Pomocou aplikácie Kenwood World vstúpite do sveta stoviek slaných aj sladkých receptov celosvetovej gastronómie. Stačí si len vybrať vášho favorita a zadať parametre pečenia či varenia priamo kuchynskému robotovi. Tvrdú robotu „odmaká“ za vás a vy sa môžete sústrediť na realizáciu kreatívnych bonbónikov. Inovatívnych pomocníkov nikdy nie je dosť, preto na vás čaká aj intuitívna 4,3 “ dotyková obrazovka CookAsist ™. Nebojte sa, nejde o žiadnu náročnú vec, kuchynský robot Kenwood sa ovláda aj napriek týmto vymoženostiam mimoriadne jednoducho a prehľadne. Pár klikmi zvolíte teplotu, časovač, intervaly miešania či predvoľby a už len čakáte na skvelý výsledok jedinečnej chuti. Pre minimalizovanie neporiadku je pripravená inegrovaná váha EasyWeigh, ktorou odvážite priamo v pracovnej mise (prípadne kdekoľvek na stroji) všetky ingrediencie. Problém nenastáva ani pri voliteľných doplnkoch, čo vám umožňuje vážiť aj do pripojeného odšťavovača alebo mixéra.

Pri objednaní Cooking Chef XL model KCL95.424SI získate aj ThermoResist mixér a Food processor. Tie vám pomôžu pri kúzlení vo svete polievok, koktailov a smoothies. Mixér nemá problém ani s drvením ľadu alebo naopak mixovaním horúcich polievok a omáčok. Výsledok je dokonalý vďaka šiestim diskom a kompaktnému food procesoru, ktorý ovláda úkony ako krájanie, miešanie a kosenie. Väčšina šľahačov rotuje kruhovým pohybom, metly v Kenwood mise ho zvládnu planetárne. Šľahač je totiž doplnený aj protismerne sa pohybujúcou hlavou, ktorá zaisťuje zachytenie zmesi z dna, stredu a boku misy. Dokonalé zamiešanie ingrediencií nezávisí od ich množstva či hmotnosti, výsledok bude rovnako kvalitný pri chlebovom ceste aj jednom vaječnom bielku.

Tento Smart kuchynský robot vás prevedie komplexným procesom varenia vďaka pripojiteľnej aplikácií a automatických programov. Vďaka 14 prednastaveným programom môžete nechať váš robot pracovať za vás a nahradiť tak viaceré kuchynské spotrebiče. Jedným dotykom na obrazovke pripravíte perfektné cesto na kysnuté koláče alebo chlieb, vyšľaháte krehký sneh na pusinky, naparíte zeleninu, necháte vykysnúť cesto alebo pripravíte hustú polievku v jednom hrnci – mise. Vašej fantázii sa s kuchynským robotom Kenwood medze nekladú. K dispozícii máte nerezovú pracovnú misku s nadštandardným objemom 6,7 litra. Vyskúšajte silu piatich nerezových nadstavcov: metlu na varenie, k-metlu, hnetací hák, flexi metlu na krémy a šľahaciu metlu. Food processor je vybavený obojstrannými diskami na strúhanie, sekanie a krájanie. Tepelný štít udržuje teplo na potrebných miestach a zabraňuje jeho úniku. Aby ste nemuseli upratovať roztrúsenú múku po kuchyni, o to sa postará kryt proti rozstreku, ktorý jej neumožní uniknúť z misky. Výklopné rameno sa zdvíha povolením bezpečnostnej páčky, na ktorý sa ľahko nasadzujú dva ochranné nadstavce s väčším sklopným sklzom. Kenwood robot zvládne všetky práce pri 13 rýchlostiach a funkcii pulz, výkone 1500 W.

Ku kuchynskému robotu si môžete dokúpiť viac ako 25 rôznych nadstavcov, vďaka čomu sa stane skutočne univerzálnym a nenahraditeľným pomocníkom vo vašej kuchyni. S doplnkovými nadstavcami má Kenwood viac ako 100 rôznych možností využitia. Od rôznych typov mixovania a drvenia po výrobu zmrzliny, mletie orechov, mäsa, strúhanie, či výroba domácich cestovín. S kuchynským robotom Kenwood zvládnete nielen tieto činnosti a prekročíte v kuchyni všetky vaše možnosti.

Komerčný článok