www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Plánujete si postaviť dom a s rodinou bývať v ňom

Stavba rodinného domu nie je jednoduchou záležitosťou, preto si treba všetko dôkladne premyslieť a pouvažovať nad možnosťami, ktoré sa vám aktuálne ponúkajú. Jednou z veľmi dôležitých vlastností, na ktoré ale treba myslieť čo najviac, je zdravotná nezávadnosť.

Plánujete si postaviť dom a s rodinou bývať v ňom
Plánujete si postaviť dom a s rodinou bývať v ňom (Foto: unsplash.com)

Starajú sa o ňu rôzne ekologické stavebné materiály a technologické postupy, ktoré boli na stavbe použité.

Prečo si vybrať drevodomy?

V interiéri trávime podľa štatistík viac ako 90 percent svojho času. Sme obklopení materiálmi, ktoré do okolia vylučujú rôzne škodlivé látky. Pri dlhodobom pôsobení a slabom vetraní môžu byť príčinou vzniku depresie, stresu a iných chronických ochorení.

Preto je vhodné, si vyberať všetko, čo bude tvoriť súčasť nášho života a klásť dôraz na dostatočnú kvalitu. Veľmi vhodným riešením sú z tohto hľadiska aj moderné drevodomy.

Ich základ tvorí prírodný materiál – drevo, vďaka ktorému sa môžeme cítiť vo svojom dome oveľa lepšie.

Zdravý trend moderného bývania

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sa v prírode cítite tak dobre? Samozrejme, dôvodom je čerstvý vzduch, ale predsa len to nie je všetko. Veľmi dôležitá je aj koncentrácia záporných iónov, s ktorými si naše telo veľmi dobre „rozumie“.

Aby ste však nemuseli bývať v prírode, stačí si svoj nový domov postaviť z materiálov, ktoré vám takúto atmosféru vytvoria aj u vás. Ide o stále viac obľúbené drevostavby, ktorých vlastnosti sú založené presne na takýchto detailoch.

A najlepšie na tom, je že v rámci objednávky sa o ich výstavbu nemusíte vôbec starať, pretože všetko za vás zariadia odborníci z wittner-haus.sk. Moderné, štýlové, luxusné a hlavne zdravé bývanie vám bude s ich službami už konečne na dosah.

Text:PR