www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Prizdobte sa na každý deň. Máme krásne brošne

Móda sa neustále mení. Na niektoré kúsky sa na niekoľko rokov zabudne, aby sa potom opäť vrátili na pulty obchodov. Dnes si povieme o jednom z módnych doplnkov, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene.

Prizdobte sa na každý deň. Máme krásne brošne
Prizdobte sa na každý deň. Máme krásne brošne (Foto: elbeza.sk)

Brošne nevyšli z módy

Brošne sú nápaditým módnym doplnkom, ktorý oživí každý outfit. Pestrosť dostupných vzorov ich priam pred určuje k tomu, aby si ich obľúbili mladšie aj zrelé ženy. Výborne vyniknú najmä na chlopni saka. Čoraz častejšie však vidno, ako ozdobujú aj iné kúsky oblečenia. Môžete ich nosiť samostatne alebo v kombinácii s inými šperkmi. Pekne pôsobí aj kombinácia viacerých brošní.

Ako vyberať brošne

Brošne vyberajte podľa štýlu oblečenia. K elegantnému odevu sa hodia brošne z drahých kameňov alebo ich imitácií. Na trhu nájdete brošne s kamienkami alebo perlami Swarovski, ktoré sú na prvý pohľad na nerozoznanie od pravých. Môžete ich zapichnúť tiež na sveter, blúzku alebo kabátik. Ak máte radi hravé motívy, môžete si vybrať brošne s motívmi zvierať, hmyzu alebo kvetov.

Brošne krásne vyniknú aj na džínsovej či koženej bunde. Sem sa najlepšie hodí niečo nápadné. Napríklad tie s retiazkami. Na tieto kusy odevu si môžete zaobstarať aj plastové alebo textilné brošne. Pozor však na správnu kombináciu, aby nevyzneli tuctovo.

Ozdoba nielen na slávnostné príležitosti

Brošňa je ozdoba na každý deň. Na slávnostné príležitosti iste siahnete po brošni, ktorá zaujme leskom čírych či farebných kamienkov. Pre všedný deň si môžete dovoliť trochu experimentovať. Pokojne vyberte niečo jednoduchšie. Ak zvolíte viacero kúskov naraz, nezabudnite dbať na to, aby brošne navzájom ladili.

V móde je pestrosť a rozmanitosť. Môžete zvoliť aj kombináciu pekných broží s rôznymi farbami kamienkov. Všetko závisí na vašom vkuse a fantázii. Správny výber rozžiari vaše oblečenie a dodá vám nový vzhľad.

Text:PR