www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Kam ísť za slnkom, keď je ho u nás už menej?

Vyberáte dovolenku na poslednú chvíľu? Hľadáte vhodnú destináciu? Poradíme vám, ako si vybrať ten najlepší pobyt.

Kam ísť za slnkom, keď je ho u nás už menej?
Kam ísť za slnkom, keď je ho u nás už menej? (Foto: tiptravel.sk)

Last minute dovolenka

Last minute dovolenka je častou voľbou riešenia dovolenky najmä pre finančnú úsporu, ktorú prináša. Last minute dovolenka má mnoho výhod. Iste medzi ne patrí hlavne výhodná cena, za akú môžete cestovať do atraktívnych destinácií. Pred konečným výberom sa presvedčte, že ponuka last minute dovolenky je naozaj taká výhodná, ako sa zdá. Porovnajte si cenu vybranej last minute dovolenky s porovnateľnými parametrami u konkurencie. Pre získanie najvýhodnejšej ponuky sledujte vývoj cien last minute dovoleniek každý deň.

Ako nájsť tú najlepšiu dovolenku

Pri kúpe last minute dovolenky nemáte možnosť širokého výberu hotelov a destinácií. Aby ste si vybrali čo najlepšiu ponuku, prezrite si recenzie ubytovacieho zariadenia a lokality, prípadne iné podrobné informácie. Pripravte sa tiež na to, že budete mať málo času na balenie. Ak však máte dostatočne dobrodružnú povahu, tento dôvod vám iste nebude prekážať pre dokonalý zážitok z vašej last minute dovolenky.

Last minute zájazd Turecko

Turecko sa stalo obľúbenou dovolenkovou destináciou Slovákov. Táto prímorská krajina ponúka okrem bohatej histórie aj nádherné pláže a teplé, subtropické počasie. Na svoje si tu prídu aj milovníci orientálnych jedál. Letoviská v Turecku lákajú turistov kvalitou hotelov, reštaurácií, barov, bohatým dovolenkovým programom a množstvom možností pre fakultatívne výlety. V neposlednom rade ponúka Turecko nádherné, upravené pláže. Na plážach v Turecku nájdete množstvo vybudovaných akvaparkov a toboganov. Ak sa vyberiete na peknú dovolenku do Turecka, iste si nenechajte ujsť atmosféru východu slnka alebo večernej prechádzky pri mori.

Text:PR