www.KuponyZdarma.sk

NováDoba.sk

NováDoba :: LifeStyle MAGAZÍN na zaujímavé témy

Na first minute zájazdy odchádzate maximálne pripravení

Keď nadíde chvíľa plánovania dovolenky, či už cestujete single, s priateľmi, alebo rodinou, hlavnou motiváciou zakúpiť si nejaký zájazd nebude len vysnená destinácia, ale aj cena zájazdu. Ak chcete pri nákupe dovolenky čo najviac ušetriť a potom mať čas si ju dôkladne naplánovať, neobíďte ponuku first minute zájazdov.

Na first minute zájazdy odchádzate maximálne pripravení
Na first minute zájazdy odchádzate maximálne pripravení (Foto: PR)

First minute zájazdy do blízkych aj ďalekých končín

Dnes už kúpa dovolenky nepredstavuje veľkú finančnú záťaž pre žiadnu peňaženku – cestovať predsa uvidíme nielen študentov, ale aj dôchodcov či rodiny s deťmi. Niekto si to môže dovoliť vďaka dobrým výplatám, iný zasa preto, že dokáže natrafiť na výhodnú ponuku cestovnej kancelárie. Ako zájazdy last minute, i zájazdy first minute nám umožňujú značne ušetriť. Keď si objednáme dovolenku v dostatočnom predstihu, cestovná kancelária nám nielenže garantuje nižšiu cenu zájazdu, ale aj lepšie ubytovanie či iné bonusy. Na first minute zájazdy je najvýhodnejšie vycestovať letecky, pretože to šetrí váš čas, no núka sa i autobusová či individuálna doprava. Tu však nie je garantované, že do cieľového miesta prídete včas a bezpečne. Zároveň je rozdiel vycestovať do Španielska či Talianska, alebo do Turecka či na Cyprus.

Na first minute zájazdy odchádzate maximálne pripravení
Na first minute zájazdy odchádzate maximálne pripravení (Foto: PR)

Masovo obľúbené zájazdy first minute

Či si chcete dopriať dovolenku pri mori, alebo spoznávať historické pamiatky cudzej krajiny, či bude vaša first minute dovolenka dvojtýždňová, alebo si odskočíte len na pár dní, aby ste zažili karneval, gastronomické slávnosti či silvestrovské oslavy, môžete si byť istí, že v predstihu si svoju dovolenku kúpite oveľa, oveľa výhodnejšie ako ostatní turisti, ktorí si na nákup zájazdu spomenú mesiac pred nástupom na dovolenku. Vašou výhodou bude aj to, že si do začiatku first minute zájazdu môžete kadečo vybaviť – dokončiť pracovné projekty, nakúpiť kufre a oblečenie na dovolenku alebo si naštudovať reč a históriu krajiny, do ktorej vycestujete. Súčasťou vašej prípravy môže byť plánovanie miest, ktoré musíte na dovolenke bez pochýb navštíviť. Preto sa first minute zájazdy ukazujú ako hviezdy v ponuke cestovných kancelárií.

Text:PR